Voedselbank – vanuit de Diaconie

Door het ‘hamsteren’ van de afgelopen weken hebben de Voedselbanken in Nederland een verschrikkelijk tekort aan goederen. Ook de Voedselbank in Leidsche Rijn heeft grote problemen en heeft bij ons aan de bel getrokken. De situatie is dusdanig ernstig dat sluiting afgelopen week bijna noodzakelijk was. Gelukkig zijn er in de wijk diverse initiatieven ontstaan voor het inzamelen van goederen en hebben diverse kerken bijgesprongen. Vanuit de diaconie van onze gemeente hebben we bij kunnen dragen met kadobonnen voor de supermarkt waarmee de gezinnen zelf de benodigde aanvulling op hun pakket kunnen halen bij de supermarkt. De komende weken staan wij in nauw contact met de Voedselbank om te kijken wat er nodig is. Dit kunnen we doen door uw bijdragen die u aan onze diaconale collectes heeft gedaan. Aanstaande zondag collecteren wij voor de Voedselbank, dit was al gepland, maar extra toepasselijk op dit moment!

Wilt u een (extra) bijdrage doen? Wij zorgen ervoor dat dit op de goede plek terecht komt, in de vorm van goederen waar de komende weken behoefte aan is, of weer in de vorm van kadobonnen voor de gezinnen (de Voedselbank mag namelijk geen geld aannemen). Van harte aanbevolen op NL71 RABO 0307 1142 60 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Leidsche Rijn o.v.v. Voedselbank.