Ga naar de inhoud

Kennismaken

Wij zijn de Protestantse gemeente Leidsche Rijn en wij nodigen iedereen van harte uit voor onze activiteiten.

In onze kerkgemeente willen we verbinding leggen tussen God en mensen, mensen onderling, en de mens en zichzelf.  We denken dat God op veel plekken in Leidsche Rijn een groot verschil kan maken. We zijn een groep mensen die geboeid zijn door Jezus Christus. Wij geloven dat Hij laat zien wie God is, wat God ons in het leven te bieden heeft en wat Hij van ons vraagt. We zoeken welke weg God met ons wil gaan, bijvoorbeeld in onze omgang met mensen op het werk of bij ons in de straat. Of in de aandacht voor mensen die wat extra zorg kunnen gebruiken.

Wij komen op zondag bij elkaar in boerderij ‘De Hoef’ om de Bijbelse verhalen te lezen, samen te zingen en te bidden voor wie en wat ons na aan het hart ligt. We doen dit in een losse, ontspannen sfeer met ruimte voor interactie, filmpjes en eigenlijk alles wat maar helpen kan om Gods boodschap te verhelderen. Daarnaast zijn er ook doordeweeks verschillende activiteiten en ontstaan er spontaan groepen zoals een ouderengroep die kaarten maakt voor het goede doel.

Dit zeggen mensen over onze gemeente:

Je bent hier niet anoniem, je wordt gezien

Ook als ik een paar weken niet geweest ben, voel ik me welkom

De diensten zijn eigentijds maar je proeft ook de traditie

Er is veel aandacht voor de kinderen in de dienst

De muziek is heel afwisselend: Liederen uit het Liedboek, maar ook meer evangelische liederen en zelfs popmuziek!

Ik mag hier komen zoals ik ben

We steunen concrete acties in de wijk

Waarom De Hoef? Dat is snel beantwoord. Het is mijn gevoel. Die is gewoon goed bij De Hoef

Geloven is hier niet alleen ‘hoofd’zaak. In de Hoef kan ik ook lekker praktisch bezig zijn.

De Hoef heeft mij in de Leidsche Rijn helpen landen.

Wil je meer weten? Kijk eens bij onze veelgestelde vragen, vraag het ons of neem hier een kijkje bij onze activiteiten.

Lees hier verder over onze Missie en Visie.